خنک ترین کار های تابستانی

خنک ترین کار های تابستانه

مجموعه ای از زیباترین و بروزترین انواع مدل های مانتو تابستانی شامل مانتو اسپرت، مانتو نخی، مانتو با پارچه های لینن داکرون کتان ابریشم نخی خامه دزی، مانتوهای بلند و کوتاه دخترانه و زنانه 1402– 2023را در مجله تصویر زندگی گردآوری کرده ایم که با هم می بینیم.

کتان : یکی از انواع بهترین پارچه‌هایی‌ست که مناسب فصل تابستان است. کتان انواع مختلفی دارد و از انواع آن می توانیم لینن را نام ببریم که امسال بخصوص اسم آن را زیاد شنیده‌اید. البته بیشتر به نام لنین شهرت داشت که نام درست آن همان لینن است. 

پارچه‌های ابریشمی از انواع پارچه‌های زیبا لوکس و با کیفیت در صنعت نساجی است که به‌ عنوان بهترین پارچه‌ی تابستانی و بهاری معرفی نشده است. اگرچه لذت پوشیدن پارچه‌های کتانی و پنبه‌ای در گرما، بیشتر از ابریشم است، اما فراموش نکنید که این پارچه بهترین انتخاب برای داشتن پوششی خنک و شیک در بهار و تابستان است. پارچه‌ی ابریشمی وزن بسیار کمی دارد و به همین دلیل می‌توان آن را در زمره‌ی انواع پارچه‌ی تابستانی دانست.

مدل:پریچهرm1664

پارچه تابستانی شانتون با ظاهری زیبا از پرکاربردترین های فصل بهار و تابستان است. شانتون که برای مانتو تابستانی و شومیز مجلسی استفاده می شود برای تهیه انواع لباس مهمانی و رسمی مناسب است. مهم ترین ویژگی شانتون چروک نشدن و خوش دوختی است. برای پارچه مانتویی خنک تابستانی شانتون بهترین گزینه است.

در این مطلب تعدادی از بهترین انواع پارچه‌ی تابستانی و پارچه‌های مناسب برای هوای گرم معرفی شد تا با خرید پیراهن، بلوز، مانتو و… دوخته‌شده از این نوع پارچه‌ها، روزهای خنک و دلچسبی تجربه کنید. در بهار و تابستان علاوه بر کیفیت، سبکی و قابلیت گردش هوا، باید به خوش‌رنگ و لعاب بودن پارچه‌ها نیز بسیار دقت کنید. در این فصول لازم است با طبیعت همگام شوید و خوش‌رنگ‌تر از همیشه به‌نظر برسید. زرد، قرمز، سبز، آبی و سایر رنگ‌های جذاب را در این فصول فراموش نکنید.

امیرحسین ابراهیمی
ارسال دیدگاه