زمستون مشکی رو با چی ست کنیم؟

[ad_1]

زمستون مشکی رو با چی ست کنیم؟

استایل کردن لباس در فصل زمستان به دلیل لایه لایه بودن لباس‌ها ممکن است کمی دشوار به نظر برسد. یکی از راحت‌ترین انتخاب‌ها هم رنگ مشکی است. اگر شما هم دغدغه این را دارید که «زمستون مشکی رو با چی ست کنم؟» در این مقاله از آی بولک با ما همراه شوید تا همه چیز را درمورد استایل زمستانه مشکی به شما بگوییم. مشکی یکی از متنوع‌ترین پالت‌های رنگی را برای ست کردن استایل زمستانه به شما می‌دهد. مشکی وقتی با سایر لباس‌های مشکی پوشیده می‌شود، به‌عنوان ظاهری تک رنگ عمل می‌کند و با هر سایه خنثی دیگری به خوبی هماهنگ می‌شود. مشکی را می‌توان با رنگ‌های خاموش یا روشن ست کرد تا هر لباسی را متعادل کند.

انواع استایل با رنگ مشکی

برای اینکه به سوال «زمستون مشکی رو با چی ست کنم؟» پاسخ دهیم، لازم است که در ابتدا انواع استایل‌ها را به خوبی بشناسید تا انتخاب مناسب‌تری داشته باشید. هنگامی که صحبت از ست کردن استایل زمستانه مشکی با رنگ‌های دیگر می‌شود، بسته به ظاهر دلخواه گزینه‌های مختلفی وجود دارد:

برای ست کردن با مشکی مشاهده بارانی و پافر ها خیلی به شما کمک می کند.

 • کلاسیک و شیک: مشکی رنگی همه کاره است که به خوبی با سایر رنگ‌های خنثی مانند سفید، خاکستری و بژ هماهنگ می‌شود. این رنگ‌ها ظاهری جاودانه و پیچیده ایجاد می‌کنند که هرگز از مد نمی‌افتد.
 • جسور و پر جنب و جوش: ست کردن یک استایل زمستانه مشکی با رنگ‌های پر جنب و جوش مانند قرمز، آبی سلطنتی یا سبز زمردی می‌تواند لباسی چشمگیر و چشم نواز ایجاد کند. این ترکیب‌های رنگی جسورانه، رنگ‌های پررنگی را ایجاد می‌کنند و بیانیه‌ای را ایجاد می‌کنند.
 • ظریف و تک رنگ: انتخاب یک ظاهر تک رنگ با ترکیب مشکی با سایه‌های خاکستری می‌تواند ظاهری براق و مینیمالیستی ایجاد کند. سایه‌های مختلف خاکستری می‌تواند عمق و بافت را به لباس اضافه کند بدون اینکه کت مشکی را تحت تأثیر قرار دهد.
 • ملایم و زنانه: ست کردن استایل زمستانه مشکی با رنگ‌های پاستلی مانند صورتی رژگونه، آبی روشن یا سبز نعنایی می‌تواند ظاهری ملایم و زنانه ایجاد کند. این ترکیب رنگ لطافتی را به لباس اضافه می‌کند.
 • تند و متضاد: برای داشتن ظاهری تند و متضادتر، می‌توانید استایل زمستانه مشکی را با رنگ‌های تندتری مانند زرد خردلی، شرابی یا بنفش تیره ست کنید. این ترکیب رنگ‌های تیره و روشن، مجموعه‌ای پویا و شیک را ایجاد می‌کند.در زمستان گرم لباس بپوشید

  گرم لباس پوشیدن، ترفندی برای زنده ماندن در دمای زیر صفر است، اما به شما نشان خواهیم داد چگونه می‌توان که این کار را با استفاده از رنگ‌ها در استایل مناسب فصل زمستان نیز انجام داد. هوشمندانه لباس پوشیدن، کلید گرم شدن در دمای بیش از حد سرد است. بدین صورت که فقط کافی است در ترکیب رنگی استایل زمستانه خود حتماً از رنگ‌های گرم در کنار رنگ مشکی استفاده کنید. مثلاً یک بافت بیسیک به رنگ قهوه‌ای تیره و یا یک کلاه پشمی به رنگ شرابی و اناری. اما اگر تمایل دارید غیر رسمی دیده شوید، رنگ‌های زرد، نارنجی و قرمز دقیقاً مناسب شماست. یک استایل زمستانه مشکی شیک برای خانم‌هایی که به سبک کلاسیک علاقه‌مند هستند استفاده از یک دامن ماکسی مشکی به همراه یک ژاکت بافتنی، ترنچ کت کوتاه یا یک کت پشمی در رنگ‌های گرم است با که می‌تواند با چکمه‌های جیر تا روی زانو نیز ترکیب شده باشد.

  همچنین بخوانید: راهنمای جامع ست کردن رنگ های مختلف لباس

  شیک‌ترین استایل مشکی در زمستان

  یکی از انتخاب‌های رایج برای استایل مناسب فصل زمستان چه برای بانوان و آقایان، انواع مدل‌های کت مانند ترنچ کت است. در واقع کت‌های مشکی همه کاره هستند و می‌توان آن‌ها را با رنگ‌های مختلف ست کرد.

  • سفید: ترکیبی کلاسیک و جاودانه
  • خاکستری: سایه‌های مختلف خاکستری ظاهری پیچیده و ظریف ایجاد می‌کند.
  • قرمز: قرمز می‌تواند کنتراست جسورانه و چشم نوازی را ایجاد کند.
  • شتری یا بژ
  • رنگ‌های پاستلی: رنگ‌های پاستلی ملایم مانند صورتی رژگونه، آبی روشن یا سبز نعنایی

 
0 تا 100 ست کردن رنگ های پاستلی را در آی بولک بخوانید

برای تکمیل کردن استایل زمستانه مشکی، اکسسوری‌های براق نقره‌ای یا طلایی را فراموش نکنید. پوشیدن آن با شلوار جین رنگ آبی تیره یا مشکی و یک جفت چکمه پاشنه‌بلند هم رنگ، یک پیشنهاد عالی خواهد بود. اگر طرف‌دار پوشیدن هودی زیر کت باشید هم که عالی است. در پایان یک جفت عینک آفتابی مورد علاقه خود را به آن اضافه کنید و همه چیز تمام شده است، مطمئناً شگفت انگیز به نظر می‌رسید!

استایل زمستانه مشکی با چه رنگ‌هایی ست می‌شود؟

استایل زمستانه مشکی با برخی از رنگ‌ها بسیار شگفت‌انگیز است و با برخی دیگر چندان شگفت‌انگیز نیست. بسته به این که استایل مشکی خود را برای چه موقعیتی در نظر گرفتید، ترکیب سیاه و سفید همیشه می‌تواند یکی از گزینه‌های انتخابی باشد. این دو رنگ در کنار هم می‌توانند بسیار دراماتیک یا معمولی به نظر برسند و البته ترکیب رنگ مشکی و سفید یکی از استانداردها در صنعت خدمات مانند فرم پیشخدمت است.

برای آنکه به استایل زمستانه مشکی خود جلوه پررنگ‌تری بدهید، استفاده از رنگ‌های صورتی تند، فیروزه‌ای و قرمز مؤثر هستند. اگر هنوز سؤال شما این است که «زمستون مشکی رو با چی ست کنیم؟» باید گفت مشکی تقریباً با همه چیز ست می‌شود. اما یک استایل مونوکروم مشکلی واقعاً عالی است. استایل مشکی یکدست دراماتیک‌ترین و رسمی‌ترین رنگ است، بدون هیچ آیتم اضافه‌ای.

رنگ‌های سبز زمردی و زرد نیز می‌توانند در استایل زمستانه مشکی، به عنوان یک رنگ برجسته دیده شوند. قهوه‌ای مایل به زرد یا بژ و مشکی نیز بسیار خوب باهم کنار می‌آیند. اگر شخصیت جسوری دارید، رنگ‌های نعنایی و نئونی نیز انتخاب جذابی هستند. اما باید بدانید که چه برش‌ها و سبک‌هایی برای شما خوب به نظر می‌رسند. در نهایت فراموش نکنید که مشکی رنگ قدرتمندی است و می‌توان روی برداشت دیگران از شخصیت شما تأثیر چشمگیری داشته باشد.
مطلب پیشنهادی: ست کردن تونیک شلواربرای مجالس خاص

سخن پایانی

هر رنگی با مشکی هماهنگ می‌شود. در نهایت، انتخاب رنگ برای ست کردن با استایل زمستانه مشکی به سلیقه شخصی و موقعیت شما بستگی دارد. آزمایش با ترکیب رنگ‌های مختلف می‌تواند به شما کمک کند تا رنگ‌هایی را پیدا کنید که مطابق با سلیقه شما هستند و استایل زمستانه مشکی شما را برجسته می‌کنند. برای داشتن ظاهری کلاسیک و جاودانه، می‌توانید مشکی را با رنگ‌های خنثی مانند سفید، خاکستری یا بژ ست کنید. اگر ترکیبی جسور و شیک می‌خواهید، مشکی را با رنگ‌های زنده مانند قرمز، آبی سلطنتی یا سبز زمردی ترکیب کنید. علاوه بر این، فلزات مانند طلا یا نقره می‌توانند جلوه‌ای از زرق و برق را به لباس مشکی اضافه کنند. حال به خوبی جواب «زمستون مشکی رو با چی ست کنم؟» را پیدا کردید.

 

[ad_2]

Source link

امیرحسین ابراهیمی
ارسال دیدگاه