ست رنگ سال و اصول ست کردن رنگ بنفش

اسرارآمیز، پیچیده و برآمده از عمق کهکشان ها … راهی برای کشف آنچه ورای ما هست ؛ سمبلی از گستره شبهای بی انتها که به ما جرات قدم گذاشتن به راههای جدید می دهد.

متنی که خواندید قسمتی از تعریف موسسه پنتون از رنگ سال 2018 بود. رنگ معرفی شده از سوی موسسه معتبر پنتون به نام اولترا وایولت Ultra Violet معروف است، معمولا رنگ بنفش به عنوان رنگ سلطنتی و لاکچری در گوشه گوشه ی قصر پادشاهان و فاتحان تا لباس ملکه الیزابت یا کیت میدلتون به چشم میخورد. بدانید و آگاه باشید که رنگ بنفش یکی از خاص ترین رنگها میباشد و از گذشته ی دور رنگ بنفش را به عنوان رنگ معنویت و عوالم بالا میشناختند.

اگر از اهالی هنر و علاقمندان دنیای مد باشید حتما تا الان از رنگ سال 2018 که توسط موسسه پنتون معرفی شده ، با خبر شده اید. قبلا پست کاملی برای معرفی این رنگ در شیکسون تهیه شده که میتوانید با مطالعه آن با این رنگ بیشتر آشنا شوید. شاید شما هم مثل سایرین از استفاده رنگ های تند و پر ریسک در استایل لباس پوشیدنتان دوری کنید، اما اگر با اصول و روشهای صحیح ست کردن هر رنگ آگاه باشید حتما بدون ترس از رنگهای بیشتری در کمد لباستان استفاده خواهید کرد.

 

پس حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید و تمام رنگهای متناسب با بنفش و کلیه روشهای پوشیدن رنگ بنفش را بشناسید و از این به بعد با ترکیب رنگ بنفش استایلهای بهاری و تابستانه مناسب فصل بسازید و خلاقیت خودتان را در طرز لباس پوشیدنتان نیز آشکار کنید.

برای اینکه ست لباس مناسبی طراحی کنید حتما باید شناخت هر چند کوتاهی از دنیای رنگ ها داشته باشید قبلا در این باره پست مفصلی در شیکسون داشتیم که پیشنهاد میکنم مطالعه کنید .

اگر پست چرخه رنگها را خوانده باشید با دایره رنگ و مکمل هر رنگ آشنا هستید، مکمل رنگ بنفش رنگ پرانرژی زرد می باشد پس بهتر است قبل از هر رنگ دیگری سراغ ست های بنفش با رنگ زرد برویم. در ترکیب زرد و بنفش همه چیز بسته به انتخاب شماست اینکه چه میزان از کدام رنگ زرد را استفاده کنید سلیقه و سبک شما را میسازد. شاید یک اکسسوری کوچک یا شاید ست کیف و کفش شما کاملا زرد باشد، پس خوب فکر کنید و ست لباسی را طراحی کنید که دقیقا مطابق با سلیقه شماست.

اینجا چند نمونه جذاب از ست زرد با رنگ بنفش داریم که با دیدن این تصاویر حتما ایده های جالبی به ذهن شما میرسد.

 

 

aminkhaleghi
ارسال دیدگاه