لیست اکسسوری عروس

[ad_1]

برای تکمیل استایل عروس به اکسسوری ها نیاز داریم. یک سری لوازم جانبی که می تواند تاثیر فوق العاده ای بر روی ظاهر عروس داشته باشد و با انتخاب درست آنها می توانید در مراسم خود بدرخشید. اگر چیزی به مراسم عروسی شما باقی نمانده و می خواهید اکسسوری های عروس را تهیه کنید، بهتر است یک لیست اکسسوری عروس تهیه کنید و با توجه به مدل لباس عروس و شیوه مراسمی که پیش رو دارید آنها را انتخاب کنید. برای تهیه لیست اکسسوری عروس می توانید از این مطلب کمک بگیرید.

  • همچنین بخوانید: چرا رنگ لباس عروس سفید است؟

اکسسوری برای عروس

شاید فکر کنید مهمترین موارد برای استایل عروس، لباس و مدل مو و نوع آرایش او هستند، هرچند این موارد نقش مهمی دارند اما توجه به کوچکترین جزئیات می تواند شما را زیباتر از چیزی که هستید نشان دهد. اکسسوری های عروس علاوه بر زیورآلات و سرویس طلای عروس، شامل موارد مختلفی می شود که در ادامه به معرفی کاربردی ترین اکسسوری های عروس می پردازیم.

تاج عروس

یکی از زیباترین و موثرترین اکسسوری های عروس که در استایل عروس نقش مهمی دارد، تاج است که شاید انتخاب آن ساده بنظر برسد، اما برای انتخاب تاج عروس باید مدل لباس، فرم صورت، رنگ پوست و مدل مو عروس توجه داشته باشید.

امروزه علاوه بر تاج های رایجی که از گذشته برای عروس استفاده می شد، از تاج گل های طبیعی یا گیره مو با رنگ های ملایم نیز استفاده می شود. بخصوص برای مراسم خودمانی که در طبیعت برگزار می شود.

طرز شستن لباس عروس در خانه

تور و شنل عروس

تور و شنل عروس از دیگر اکسسوری هایی هستند که می تواند ظاهر شما را به عنوان یک عروس بهتر کند، به شرطی که برای انتخاب آنها به جنس، رنگ و مدل لباس عروس نیز توجه داشته باشید.

قد تور و مدل شنل، اعم از پوشیده یا باز بودن آن نیز از جمله مواردیست که باید با توجه به فرم بدنتان به آنها دقت کنید.

ساعت مچی

فراموش نکنید در لیست اکسسوری عروس، ساعت را جا دهید. برای انتخاب ساعت عروس باید به ریز یا درشت بودن دست، جثه‌ی عروس،رنگ آرایش عروس، رنگ پوست، رنگ لباس عروس، همچنین رنگ موها توجه داشته باشید.اما بدون‌شک مهم‌ترین عنصری که باید برای انتخاب ساعت عروس در نظر گرفته شود رنگ جواهرات است. امروزه در کنار ساعت مچی برای عروس از دستبندهای کارتیه نیز استفاده می شود.

ساعت نیز از جمله اکسسوری‌هایی است که در زمینه عروسی قابل استفاده است و اگر به درستی انتخاب شود، می‌تواند به‌طور قابل ملاحظه‌ای به زیبایی ظاهر عروس کمک کند. ساعت عروس در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی موجود است و می‌توانید بر اساس سلیقه خود آن را انتخاب کنید. با انتخاب صحیح ساعت، می‌توانید به طور مؤثری به زیبایی و شکوه ظاهر کلی عروسیتان اضافه کنید. این امر نشان دهنده اهمیت توجه به جزئیات و هماهنگی بین اکسسوری‌های مختلف در روز و محل عروسی است.

دسته گل عروس

دسته گل عروس تقریبا در همه مراسم همراه شماست. بنابراین بهتر است دسته گلی را انتخاب کنید که خیلی بزرگ و سنگین نباشد، به ویژه اگر اندام ظریفی دارید به این نکته توجه داشته باشید. همچنین رنگ های ملایم برای دسته گل عروس مناسبتر است.

دستبند گل عروس
دستبند گل عروس یا همان دستنبد گل عروس، یک ترکیب زیبا از چند گل است که به دور مچ عروس بسته می‌شود. این دستبندها گاهاً با تزیینات خاصی نیز ساخته می‌شوند. آنها برای ساقدوش‌های عروسان، گزینه‌ی مناسبی هستند؛ به این معنی که آنها می‌توانند این دستبند را برداشت کرده و در پشت سر عروس در مراسم عروسی قدم بردارند.

عروسان همچنین می‌توانند به جای استفاده از یک دسته گل بزرگ که باید همیشه آن را در دست بگیرند، از دستبند گل استفاده کنند. البته تصمیم گیری بین دسته گل و مچ‌بند گل برای مراسم عروسی کاملاً به سلیقه شخصی بستگی دارد.


کفش 

یکی از آیتم های مهم در لیست اکسسوری عروس، کفش است. بهتر است کفشی را انتخاب کنید که کمی کار شده و متفاوت باشد. همچنین رنگ کفش، اندازه پاشنه و راحتی آن را در نظر بگیرید.
خرید دامن زنانه

ادکلن 

تعجب نکنید. درست که عطر و ادکلن به معنی واقعی اکسسوری نیست اما یکی از ملزومات عروس خانم هاست. اینکه رایحه ای خوش و خاص از شما به مشام مهمانان برسد در تکمیل استایل و پرستیژ شما نقش مهمی دارد.

گیره مو
امروزه گیره مو، از تاج عروس نیز مهم تر است و در هر مدل مویی به کار برده می شود.گیره موهای طبیعی، می تواند زیبایی شما را در شب عروسی تان دو چندان کند.بهتر است از گیره مو با گل طبیعی، برای مراسم های کوچک تر مانند بله برون و عقد محضری استفاده کرد.

  • زیر لباس عروس چه می پوشند

نکات تکمیلی در مورد لیست اکسسوری عروس

اگر عکس های فرمالیته برای عروسی خود آماده می کنید، می توانید از پابندهای ظریف و یا دستکش های توری استفاده کنید.

برای عکس های فرمالیته معمولا از دسته گل هایی استفاده می شود که گل های ساده با رنگ های خنثی دارند.

کلاه کلاسیک و چتر سفید نیز از جمله اکسسوری های پرکاربرد برای عروس خانم ها در عکاسی فرمالیته هستند.

برای عکس ها می توانید از ریسه های نور نیز استفاده کنید.

حرف آخر

در این وبلاگ، تلاش کرده‌ایم تا شما را با انواع و اقسام اکسسوری‌های عروس و داماد آشنا کنیم. انتخاب صحیح هر کدام از این اکسسوری‌ها و هماهنگی آن‌ها با یکدیگر بسیار مهم است، زیرا می‌تواند به طرز چشمگیری در زیبایی و جذابیت آن‌ها تأثیر بگذارد. هر یک از این اکسسوری‌ها دارای زیبایی منحصر به فرد خود هستند، اما هماهنگی و تناسب آن‌ها با سایر اکسسوری‌های عروس بسیار مهم است تا جلوه و زیبایی خاص خود را حفظ کنند. بنابراین، در انتخاب و ترکیب این اکسسوری‌ها، به دقت و ذوق خود اهمیت بدهید تا بهترین نتیجه را برای ظاهر کلی عروسیتان به دست آورید.

[ad_2]

Source link

امیرحسین ابراهیمی
ارسال دیدگاه